چگونه می توانیم یک سایت طراحی کنیم و سریعا در گوگل رتبه بگیریم؟

نویسنده : admin تاریخ انتشار : 11 سپتامبر 2019
طراحی سایت سئو شده

چگونه می توان به وبسایت های جدید برای رتبه بندی سریع تر دست یافت

تفاوت میان یک سایت تجارت الکترونیکی عادی، بدون ارزش افزوده و بی معنی و یک سایت با رتبه خوب در گوگل در چیست؟ در برخی صنایع، این تفاوت به سادگی در عمر سایت است. سایت هایی که متعلق به چند سال پیش بود، رقبای کمتری داشتند، بنابراین رتبه بندی برای آن ها آسان تر بود. با گذر زمان، اعتماد به آن ها بیشتر شد و …

 

تفاوت میان یک سایت تجارت الکترونیکی عادی، بدون ارزش افزوده و بی معنی و یک سایت با رتبه بندی برتر در گوگل در چیست؟ در برخی صنایع، این تفاوت به سادگی در عمر سایت است. سایت هایی که متعلق به چند سال پیش بود، رقبای کمتری داشتند، بنابراین رتبه بندی برای آن ها آسان تر بود. با گذر زمان، اعتماد به آن ها بیشتر شده و برخی از این رتبه بندی های برتر منجر به تقویت لینک های سایت ها در گوگل شده است.

اگر سایت شما جدید است و قصد دارید با سایت های ثابت در مورد مهم ترین کلمات کلیدی کسب‌وکارتان رقابت کنید، پس باید روابط عمومی خوب و استراتژی برند بهتری داشته باشید و یا ویژگی جالب توجه‌ای برای جذب مردم دارا باشید. بدون تبلیغات و لینک ها، پیشی گرفتن از سایت هایی که لینک هایی را برای سال ها جمع کرده اند، دشوار می باشد.

اما چه اتفاقی می افتد اگر می توانستید زمان را به عقب برگردانید و به سرعت موقعیت پیشرو در بازار را به دست آورید؟ شما می توانید چنین کنید.

آسان ترین روش، خرید سایت قدیمی که به خوبی از آن نگهداری نشده است و بهبود آن می باشد. اما اگر آن در خارج از بودجه بندی یا استراتژی بازاریابی شما قرار دارد و شما در تلاش برای رتبه بندی یک سایت جدید هستید، کلید موفقیت این است که حمله ی مستقیم نکنید بلکه از روش غیرمستقیم بهره ببرید.

البته، بسیاری از صفحات محصول شما شامل کلمات کلیدی مشابه ی کلمات کلیدی مورد هدف رقابت هستند اما رتبه بندی برای کلمات دم بلند مبهم تر آسان تر خواهد بود. در اینجا، 7 استراتژی که به شما در رتبه بندی سریع کمک می کنند، آورده شده است:

استراتژی های کوتاه مدت برای کسب نتیجه در گوگل

از مدل کمتر محبوب تر کلمه ی کلیدی استفاده کنید. اگر بیشتر رقبای شما دانلود آهنگ جدید را مورد هدف قرار می دهند اما هیچ کس دانلود آهنگ جدید خواننده های معروف ایرانی را هدف قرار نمی دهد، پس رتبه بندی برای این نسخه ی جایگزین آسان تر خواهد بود. و حتی اگر نسخه ی جایگزین تنها %5 یا %10 از حجم جستجوی کلمه ی کلیدی مرتبط را شامل شود، همچنان از طریق رتبه بندی #1 برای این نسخه، ترافیک بیشتری را نسبت به رتبه بندی #30 برای نسخه ی محبوب تر از این کلمه ی کلیدی، به دست خواهید آورد.

از بسیاری از اصلاح کننده های کلید واژه ها استفاده کنید. اگر برای کلمات کلیدی اصلی  به تنهایی در عنوان رتبه بندی نمی شوید، سعی کنید شناسان کلمه ی کلیدی مرتبط را به عنوان صفحه اضافه نمایید. آیا کارت های اعتباری برای یک کلمه ی کلیدی، دشوار است؟ پس عبارتی همچون بهترین کارت های اعتباری را در نظر بگیرید.

بهینه سازی در صفحه را ترکیب کنید. به جای قرار دادن عبارت کلمه ی کلیدی در تمام صفحه، ترکیب آن را در نظر بگیرید. اگر عنوان صفحه شامل بهترین کارت های اعتباری است، استفاده از چیزی شبیه به مقایسه ی کارت های اعتباری برتر در عنوان صفحه ی H1 را در نظر بگیرید. به تغییر بین نسخه های جمع و مفرد کلمات کلیدی را توجه کنید. برنامه های CMS محبوب مانند وردپرس دارای پلاگین هایی همچون پلاگین (یوواست) برچسب عنوان سئو هستند که به آسانی میان عنوان صفحه و سرصفحه(عنوان) در صفحه تفاوت قائل می شود.

از رقابت پیشی بگیرید. در برخی زمینه ها، من به اندازه ی کافی در یافتن موضوعات کلمه ی کلیدی حجم پایین که روزانه چند جستجو را به همراه دارند، خوش شانس بوده ام. هزینه ی نگهداری مداوم از این محتوا ناچیز است اما هزینه ی اضافی برای رتبه بندی این کلمات دم بلند موجب می شود تا افرادی که آن ها را جستجو می کنند در واقع افراد علاقمند به چنین موضوعاتی باشند و بسیاری از آن ها سایت ما را به وبسایت های خود پیوند دهند. و بنابراین، سایت جدید از تاثیرات خود تقویت کنندگی که دیگر سایت ها از آن سود می برند، بهره مند می شود؛ با وجود اینکه هنوز جدید است.

از کلمات کلیدی تجاری دوری کنید. اگر تعداد کمی کلمات کلیدی تجاری شناخته شده داشته باشید، رقابت با رقبای قدرتمندی که این کلمات را برای سال ها مورد هدف قرار داده اند، دشوار خواهد شد.

خرید ترافیک. اگر محتوای باکیفیتی را ایجاد کردید و رتبه بندی آن طبق انتظار شما نبود، پس باید آن را به بازار عرضه کنید. آن را به چند وبسایت خوب دهید تا رپورتاژی در آن زمینه در سایت خود منتشر کنند و آن را به محتوای شما لینک دهند. گزینه ی دیگر به منظور دستیابی به ترافیک مربوطه برای محتوای برجسته، خرید تبلیغات هدفمند است. میتوانید تبلیغات نیتیو بخرید برخی از سایت های ایرانی این کار را بصورت حرفه ای انجام می دهند مانند : یکتانت ، اما این ترافیک به اندازه ی ترافیک جستجو قدرتمند نیست، بسیاری از بازدیدکنندگان سری به سایت می زنند و به سرعت از آن خارج می شوند. شما همچنین می توانید ترافیک به ازای هر کلیک برای محتوای باکیفیت خود بخرید. اگر این نوع ترافیک را برای کلمات کلیدی تجاری می خرید، هزینه به ازای هر کلیک می تواند قابل توجه باشد اما اگر می خواهید یک موضوع غیرتجاری با کیفیت که ارزش پیوند دارد را ترویج دهید، شما می توانید اغلب بازدیدکنندگانی از جستجو و تبلیغات AdSense برای کمتر از 25 سنت به ازای هر یک، به دست آورید. با استراتژی “خرید ترافیک برای ایجاد لینک”، صدها کلیک برای ایجاد یک لینک جاذبه ای لازم است اما با در نظر گرفتن اینکه چقدر لینک سازی می تواند زمان بر و گران باشد، پس 500 هزار تومان برای یک لینک خوب می تواند یک معامله ی کامل باشد.

برای مشاوره و پیاده سازی پروژه های خود، با کارشناسان ما در تماس باشید
تماس در ساعات اداری
×

پشتیبانی آنلاین از طریق واتس اپ

×